Wczytuję dane...
O sklepie

NASZA HISTORIA 

Centrum Zielony Ogrodnik zrodziło się z ogromnej miłości do hodowli, uprawy i pięknych przedmiotów

Już od dziecka uwielbiałam spędzać czas na wsi , pomagając mojemu dziadkowi przy zwierzętach gospodarskich, a babci w ogrodzie. Uprawa warzyw i kwiatów sprawiała mi dużo radości oraz satysfakcji. To przerodziło się w wielką pasję,która trwa do dziś. 

Miłość do roślin zaowocowała namiętnym zbieraniem, wszelkich nowości a także odgrzebywaniem starych niezawodnych odmian. Kolekcja się rozrastała tak samo jak moje uprawy.  Na tym nie poprzestałam, zafascynowana ekologicznymi uprawami, metodą ściółkowania i upraw roślin bez przekopywania, ciągle chciałam więcej.  Mój apetyt na zdrowy tryb życia i piękne naturalne otocznie, rósł każdego dnia. 

Tak więc ja tak jak mój apetyt na życie także dorosłam, zaczęłam spełniać swoje marzenia , a pierwszym z nich był zakup domu do remontu.  Szukając różnych ładnych i użytecznych przedmiotów spędzałam czas, ganiając po sklepach lub gogloojuąc w internecie.

Dom to jedno, ale dom bez zwierząt? Dla mnie i mojej rodziny nie ma takiej opcji. Tak więc szybko pojawiły się zwierzęta , nasz pies Bagi, dwa koty Księciunio i  Gimli . Oczywiście skoro był już ogród i warzywniak, to czemu by nie miało być także kur? Pojawiło się więc kilka, a potem kilkanaście, doszły jeszcze kaczuchy i przepiórki, a mi doszło jeżdżenie po karmę i akcesoria dla nich. Doba się kurczyła, a gospodarstwo powiększało, mimo że sama nasza "posiadłość" to tylko 800 m2 plus dom , uwierz mi było i jest co robić.

Oczywiście powiesz, że można część rzeczy potrzebnych kupić przez internet i masz rację. Ja też to wiedziałam, ale zakupy różnych artykułów w różnych sklepach powodowała znaczne obciążenie domowego budżetu, kosztami wysyłki, które płacone wielokrotnie sprawiały że artykuły nie były już tak atrakcyjne. 

Wtedy zadałam sobie pytanie, a co jeśli mogłabym mieć to wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu ? Zamiast biegać spocona, zziajana i stać w kolejkach do kasy, a to w markecie po nawozy, sklepie zoologicznym po karmę, meblowym po dekoracje i szafki,  na koniec jeszcze gdzieś szukać nasion i innych rzeczy potrzebnych do życia ... Co jeśli mogłabym rozsiąść się wygodnie w fotelu i z kubkiem gorącej ziołowej herbaty przeglądać ofertę, robić listę zakupów i wreszcie kupić. Proste przyjemne i jakże relaksujące...  Co jeśli inni ludzie też chcieli by skorzystać z takiego udogodnienia, czemu nie oddać ludziom i sobie czasu, straconego na bieganie po sklepach?

Już na pewno domyśliłeś się że odpowiedzią na te pytania jest Centrum Zielony Ogrodnik ,tak właśnie powstał nasz sklep i to jest nasza prosta historia. Jeśli to także Twoje marzenie, jesteś we właściwym miejscu, a ja postaram się abyś miał wszystko czego potrzebujesz, właśnie tu w naszym Centrum Zielony Ogrodnik. Obiecuję ci że będzie ono rosnąc razem z Twoimi potrzebami bo Twoje potrzeby to moja pasja, która jest największym motywatorem do tego by być najlepszym w tym co się robi.

Tak więc zapraszam Cię serdecznie do zakupów i mam nadzieję, że zaoszczędzony z nami czas, będziesz mógł wykorzystać z bliskimi lub poświęcić na swoje pasje.

" Carpe diem"